O firmie

Firma EKO-CLEAN-CHEMIA Sp. z o.o. rozpoczęła działalność na polskim rynku w 1995 roku.  Od tego czasu ekologiczny system EKO-CLEAN  cieszy się dużym powodzeniem i zyskuje większe rzesze zadowolonych klientów. Zdobyte przez wiele lat doświadczenie sprawia, że każdego klienta traktujemy indywidualnie i staramy się sprostać jego oczekiwaniom, tworząc ofertę dopasowaną do jego potrzeb.

Głównym celem naszej działalności jest kompleksowa obsługa klienta, począwszy od dostarczenia odpowiednich urządzeń i specjalnych przemysłowych środków odtłuszczająco-czyszczących, po odbiór zanieczyszczonych płynów.

Mając na uwadze długoletnie doświadczenie w branży przemysłowych środków czyszczących zwróciły się do nas o nawiązanie współpracy i o reprezentowanie ich interesów w Polsce firmy takie jak Brulin Corp.-amerykański potentat chemiczny w branży lotniczej z pierwszorzędnymi certyfikatami firm Boeing, Lockheed itp., a także niemiecka firma Hausser GmbH posiadająca certyfikaty w branży kolejowej Deutsche Bundesbahn.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która dopasowuje się do potrzeb klientów, ale również wymogów w zakresie ochrony środowiska.  Dzisiaj system i urządzenia Eko-Clean rozpowszechnione są nie tylko w warsztatach mechaniki pojazdowej, ale również w szeroko pojętym przemyśle, lotnictwie, kolejnictwie i wojsku.

Zapraszamy do współpracy!