Chemia dla lotnictwa

 

BRULIN 1990 GD-NF

 

Opis Środek numer jeden, nie mający sobie równych, czyści wszystkie metale, niepieniący.
Po myciu nie pozostawia osadu, potrafi sprostać ostrym wymogom wojskowym i przemysłu lotniczego. Może być filtrowany przez co zachowuje długą żywotność w tankach i pojemnikach zanurzeniowych.
Zastosowanie Zalecany do mycia w przemyśle lotniczym. Usuwa szeroki wachlarz zabrudzeń organicznych i nieorganicznych m.in.: chłodziwa, opiłki, tłuszcze, smary, oleje.
Niektóre rodzaje materiałów, dla których środek ten jest przeznaczony:
stal czarna, stal nierdzewna, aluminium, powłoka kadmowa, chromowa, miedź, magnez, nikiel, tytan akryl, polietylen wysokiej gęstości, butadienowa guma, PVC, powierzchnie pomalowane
 
Koncentracja 3 – 15 %
Temperatura 50 – 75 °C  
Opakowania Kanister ok. 20 kg
Certyfikaty Dostępne : http://www.eko-clean.com.pl/pliki-do-pobrania

 

BRULIN 815 GD-NF Opis Środek czyszczący przeznaczony do mycia metodą zanurzeniową, stosowany również w urządzeniach ultradźwiękowych.
Zastosowanie Brulin FORMULA 815 GD-NF  usuwa szeroki wachlarz zabrudzeń organicznych i nieorganicznych m.in.: chłodziwa, węgiel,  opiłki, tłuszcze, zacieki, smary, oleje. Posiada inhibitory korozji, doskonale separuje olej. Nie powoduje uszkodzeń stali, aluminium, miedzi, niklu i innych metali a także plastiku.
Koncentracja 5 – 30 %
Temperatura 55 – 75 °C  
Opakowania Kanister ok. 20 kg
Certyfikaty Dostępne : http://www.eko-clean.com.pl/pliki-do-pobrania

 

BRULIN 815 MX-NF   Opis Szerokie spektrum działania BRULIN 815 MX-NF oraz jego maksymalna skuteczność zwalnia z poszukiwania dodatkowych środków czyszczących.
Zastosowanie Jest bezpieczny dla użytkownika i środowiska, 815 MX-NF nie zawiera butylu, rozpuszczalników, eterów glikolowych, kwasów, nie jest żrący. Jest środkiem biodegradowalnym, niepalnym, nie pozostawia osadu. Znajduje zastosowanie w przemyśle lotniczym, przemyśle, budownictwie, transporcie, a w szczególności: mycie wewnętrzne i zewnętrzne samolotów.
Koncentracja 1 – 6 %
Temperatura 4 - 50 °C  
Opakowania Kanister ok. 20 kg
Certyfikaty Dostępne : http://www.eko-clean.com.pl/pliki-do-pobrania